Heren 2

Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL6H1M/heren/2/programma.rss.
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL6H1M/heren/2/resultaten.rss.

Heren 2 (3e klasse I)

Programma:

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen:

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

Stand:

#TeamGPWV+-
1D.F.S. HS 11351421312671055
2V.C.S. HS 31349411612991045
3HWHO HS 11439322512091162
4SC Veenwouden HS 11330243011641150
5Stasko HS 21321203611261233
6R.S.O. HS 2111817319101067
7DOSKO/Acta HS 3111211368351098